מערכת קולנוע ביתית

מערכת סטריאו לבית

רמקולים

רסיברים לקולנוע ביתי

זרועות לטלויזיה, סטנדים ומדפים

כבל לרמקולים, כבל HDMI

סטריאו

מקרנים

מעלית לטלויזיה וזרועות חשמליות

סטריאו סאונד מייבא ומשווקת זרועות ו מעלית לטלויזיה מרהיט המאפשרות מגוון סוגי פתרונות ארגונומיים מתקדמים. כגון מעלית תקרה חשמלית או זרוע חשמלית לקיר, זרוע חשמלית הפוכה לתקרה להתאמת זווית המסך למיקום הישיבה הרצוי וניצול מיטבי של חלל החדר בהשראת עיצוב מודרני ויוקרתי. בואו להתרשם בתצוגה מעלית לטלויזיה ופתרונות ארגונומים מתקדמים

מעלית לטלויזיה וזרועות חשמליות

זרוע חשמלית לטלויזיה, מעלית לטלויזיה

 
 

מעלית לטלויזיה 

אם כן מהי מעלית לטלויזיה ומתי נרצה להשתמש בה? מעלית לטלויזיה היא בעצם מנגנון הרמה חשמלית, המאפשר הצבת טלויזיה עליו ובעת הצורך הרמתו בעזרת שלט, ישנן מספר שיטות הרמה, אבל באופן כללי, ההרמה מתבצע ע"י דלת שנפתחת כלפי מעלה ובמהלכו, הטלויזיה יוצאת החוצה כלפי מעלה, ניתן לעצור באופן כללי את המסך בכל גובה נחוץ ע"י ליחצה על השלט, או לקבוע נקודת קצה עליון אוטומטי שמעליו הטלויזיה לא תתרומם, זרוע הרמה לטלויזיה באה כדי לפתור מספר בעיות הקשורות באופן ישיר לחוסר מיקום בהצבת מסך הטלויזיה, או הרצון להסתיר ולהצניע את המסך עצמו ככל שניתן. לדוגמא, כאשר מדובר על חדר שינה, ישנם הרבה מקרים שבהם אין קיר להצבת המסך באופן קל ופשוט, ולכן נדרש לפתרון חכם וארגונומי, במקרים בהם ישנו ארון בגדים בדיוק מול המיטה, אחת האפשרויות הנה להכיל את המסך בתוך הארון, לאפשרות זו ישנן שני חסרונות עיקריים, הראשונה, שהמסך בתוך הארון תופס מקום אחסון בארון, חסרון שני, סרבול בתוך הארון וחוסר נוחות וגישה למסך טלויזיה, לאומת זאת הצבת שידה עם זרוע הרמה למסך טלויזיה יכול לפתור את הבעיה.
   במקרים בהם אין ארון אלא ויטרינה, אז הבעיה היא חמורה עוד יותר, מכיוון שאין אופציה לארון, ואז אנו נדרשים לפתרון חלופי או נאלצים לוותר לגמרי על הצבת טלויזיה בחדר שינה, ישנן כמה אופציות במקרה כזה, אחד האופציות היא, מעלית הרמה לטלויזיה שתאוכסן בתוך שידה ובלחיצת כפתור על השלט המעלית מוציאה את המסך באופן אנכי כלפי מעלה ומאפשרת צפייה ישירה ונוחה. את השידה ניתן למקום או בקצה המיטה, או צמוד לוויטרינה, ישנן גם אופציות להזמין מיטה כאשר השידה הנה חלק אינטגרלי ובכך גם המעלית לטלויזיה תהיה חלק אינטגרלי מהמיטה, דבר התורם באופן משמעותי לעיצוב נקי ומתאים.
 
 

זרוע חשמלית לטלויזיה 

 
זרוע חשמלית לטלויזיה  

טל':
ויקטור נטיגה מנהל טכני
שם
טלפון
אימייל
* נא הכנס קוד אבטחה: 
מפת אתר   |   מדיניות החזרת מוצרים   |   surround-sound.co.il   |   סטריאו סאונד