מערכת קולנוע ביתית

מערכת סטריאו לבית

רמקולים

רסיברים לקולנוע ביתי

זרועות לטלויזיה, סטנדים ומדפים

כבל לרמקולים, כבל HDMI

סטריאו

מקרנים

Acoustic Energy

לרכוש מותג מוביל בארץ במחירי ארה"ב - סטריאו סאונד הינה היבואן הרשמי של ACOUSTIC ENERGY עם מגוון רמקולים רצפתיים, רמקולים מדפיים, רמקול סנטר, וסאב וופרים, זוכי פרסים, כל המוצרים מודגמים בתצוגה, זמינים במלאי, איכות בלתי מתפשרת, עלות תועלת הגבוה בארץ

Acoustic Energy - היבואן הרשמי

אודות - Acoustic Energy


 
 
Acoustic Energy הוקמה בשנת 1987 בבריטניה, ומיד הטביעה את חותמה עם השקת הרמקול המדפי הראשון שלה AE1 אשר קבע סטנדרטים חדשים ושינה את צורת החשיבה לגבי רמקולים מדפיים בכל העולם האודיפילי
 
מאז Acoustic Energy התייצבה בחזית המותגים המובילים בעולם הסאונד ולא הפסיקה להפתיע עם עוד  ועוד דגמים פורצי דרך, עם איכות ללא פשרות, עלות תועלת עצומה לכל אורך מגוון המוצרים שהיא מייצרת.
 
ACOUSTIC ENERGY הינה בבעלות בריטית מלאה, כאשר ארבעת הדירקטורים שלה העובדים בחברה למעלה מ-20 שנה, משלבים יחדיו ניסיון וידע של למעלה ממאה שנה בענף האודיו.
 
במשך למעלה מ- 30 שנה המוצרים של ACOUSTIC ENERGY זוכים לשבחים מאוהבי מוזיקה בעולם לרבות ביקורות אוהדות ופרסים, מהמגזינים הנחשבים ביותר בעלום כגון:
 


 
 


 
 
WHAT Hi-Fi                Hi-Fi CHOICE,         Hi-Fi World           HOME CINEMA           AV FORUMS 
 
 
 
אשר ממקמים את ACOUSTIC ENERGY בפסגת המותגים המובילים בעולם.
 
להלן קישור לבלוג של Acoustic Energy  בו תוכלו להתרשם ממגוון הביקורות שמוצרי החברה קיבלו לאורך השנים לרבות זכיה בפרס "רמקול השנה" .
 
 
 
סטריאו סאונד מנגישה כיום את המותג המוביל לצרכן הסופי. באופן ישיר ללא פערי תיווך, עלות המוצרים ומחירם נושקת לעלותם בחו"ל, ולכן משקפת עלות תועלת הגבוהה בארץ.
 
לרשותכם קיים אולם תצוגה והדגמה עם כל הדגמים ומלאי זמין. 
 
 
לרשותכם מובא מטה סרטון  מתערוכת SOUND&VISION באנגליה. לצפייה יש ללחוץ ראשית על "קרא עוד" 
 

  
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

טל':
ויקטור נטיגה מנהל טכני
שם
טלפון
אימייל
* נא הכנס קוד אבטחה: 
מפת אתר   |   מדיניות החזרת מוצרים   |   surround-sound.co.il   |   סטריאו סאונד